Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlekurven. Se handlekurven her
Du er her Forsiden ALCATEL OACCESS SFP+10BASE-LRM1310NM SFPOPTIC RANGE
ALCATEL OACCESS SFP+10BASE-LRM1310NM SFPOPTIC RANGE 300M OVER MMF ACCS (OAW-SFP10GE-LRM)
ALCATEL OACCESS SFP+10BASE-LRM1310NM SFPOPTIC RANGE 300M OVER MMF ACCS (OAW-SFP10GE-LRM)
Varenummer:
OAW-SFP10GE-LRM

ALCATEL OACCESS SFP+10BASE-LRM1310NM SFPOPTIC RANGE 300M OVER MMF ACCS

inkl. mva
11 779,-
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket.
Frakt fra 79,-
100% norsk nettbutikk
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.