Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Du er her Forsiden ALCATEL Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul
ALCATEL Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE (SFP-GIG-SX)
ALCATEL Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul - GigE (SFP-GIG-SX)
Varenummer:
SFP-GIG-SX

ALCATEL Lucent - SFP (mini-GBIC) transceivermodul GigE

inkl. mva
1 745,-
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket.
Frakt fra 49,-
100% norsk nettbutikk
Spesifikasjoner

Generelt

Enhetstype SFP (mini-GBIC) transceivermodul
Produktformfaktor Plugginnmodul

Nettverkstilknytning

Overføringsteknologi Kablet
Kabelføringstype 1000Base-SX
Datakjedeprotokoll GigE
Dataoverføringshastighet 1 Gbps
Optisk bølgelengde 850 nm
Maks. overføringsdistanse 550 m

Ekspansjon / Tilkoplinger

Grensesnitt 1 x Ethernet 1000Base-SX - LC multi-mode
Kompatible spor 1 x SFP (mini-GBIC)
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.