Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Du er her Forsiden ALCATEL 40 GIGABIT TO 4X10-GIGABIT
ALCATEL 40 GIGABIT TO 4X10-GIGABIT MULTIFIBER PUSH-ON (MPO) CABL (QSFP-4X10G-SR)
ALCATEL 40 GIGABIT TO 4X10-GIGABIT MULTIFIBER PUSH-ON (MPO) CABL (QSFP-4X10G-SR)
Varenummer:
QSFP-4X10G-SR

ALCATEL 40 GIGABIT TO 4X10-GIGABIT MULTIFIBER PUSH-ON (MPO) CABL

inkl. mva
12 150,-
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket.
Frakt fra 79,-
100% norsk nettbutikk
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.