Vennligst vent...
Produktet ble lagt i handlevognen. Se handlevognen her
Du er her Forsiden ALCATEL 1000BASE-LH GETH OP XCVR
ALCATEL 1000BASE-LH GETH OP XCVR (SFP MSA) SMF 1310NM LC (SFP-GIG-LH40)
ALCATEL 1000BASE-LH GETH OP XCVR (SFP MSA) SMF 1310NM LC (SFP-GIG-LH40)
Varenummer:
SFP-GIG-LH40

ALCATEL 1000BASE-LH GETH OP XCVR (SFP MSA) SMF 1310NM LC

inkl. mva
12 575,-
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket.
Frakt fra 79,-
100% norsk nettbutikk
Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel.