Rabattkoder

Prebz og Dennis PC

Marcus og Martinus PC

Black Friday


Du er her // Forsiden // //
Acer
Acer XCVR.SFP+.4/ 8Gb 850nm Rate (PFRUKK10-01)

Acer XCVR.SFP+.4/ 8Gb 850nm Rate

Varenr: PFRUKK10-01
Lagerstatus: Forventet på lager 25.11.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
4 212,-  inkl. mva
Fra 203,-/mnd (35 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel