Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
HP
15 m LC-SC Multi-Mode Fibre Channel Cable

HP 15 m LC-SC Multi-ModeFibre Channel Cable

Varenr: 221691-B23
Lagerstatus: Forventet på lager 04.01.2017
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
787,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Compaq continues to deliver its best connectivity products following the most modern technologies, keeping pace with the time. Cables and adapters from Compaq give the most reliable connection and interaction of attached devices. Whatever your connectivity need may be - choose Compaq products for proper connection!

Tilbehør
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSL6030 0 Drive
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSL6030 0 Drive
Zero drive library, 30 slots, to be used with either MSL5000 or MSL6000 Ultrium Libraries for scaling.
57 419,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise MSL2024 (1) Ultrium 920
Hewlett Packard Enterprise MSL2024 (1) Ultrium 920
61 800,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSL2024 1 Ultrium
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSL2024 1 Ultrium
One LTO-2 Ultrium 448 SCSI drive, 24 slot tape library including remote management, removable magazines and bar code reader; rack-ready
77 382,-
Kjøp
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSL4048 1 Ultrium
Hewlett Packard Enterprise StorageWorks MSL4048 1 Ultrium
78 688,-
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel