Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver

Hewlett Packard Enterprise X132 10G SFP+ LCLRM Transceiver

Varenr: J9152A
Leverandørlager: 5+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
6 537,-  inkl. mva
Fra 200,-/mnd (76 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

A 10-Gigabit transceiver in SFP+ form-factor that supports the 10-Gigabit LRM standard, for 10-Gigabit connectivity up to 220 m on legacy multimode fiber.

Viktige salgsargumenter og fordeler
    Limited electronic and telephone support is available from HP. Refer to the HP Web site at www.procurve.com/support for details on the support provided and the period during which support is available.
Inkludert i leveransen
    (1) HP X132 10G SFP+ LC LRM Transceiver


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel