Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
X120 622 M SFP LC LH 80 km 1550 sender/ mottaker

Hewlett Packard Enterprise X120 622 M SFPLC LH 80 km 1550 sender/ mottaker

Varenr: JF831A
Lagerstatus: Forventet på lager 04.01.2017
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
36 239,-  inkl. mva
Fra 1.088,-/mnd (54 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Hewlett Packard Enterprise X120 622M SFP LC LH 80km 1550. PCI-buss: SFP, Fiber optic connector: LC, SFP transceiver type: LH. Bølgelengde: 1550 nm, Kabeltype: Single-mode, Fiber cable diameters supported: 9/125. Bredde: 1,34 cm, Dybde: 5,65 cm, Høyde: 8,5 mm. ISV-sertifiseringer: MSA. Antall inkluderte produkter: 1 pcs


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel