Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 2 m kabel

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC flermodusOM4 2 fibre 2 m kabel

Varenr: QK733A
Leverandørlager: 10+ på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
658,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise Premier Flex LC/LC OM4 2 Multi-mode 2m. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann. Kabellengde: 2 m. Diskmateriale: PVC

Inkludert i leveransen
    (1) HP Premier Flex LC/LC flermodus OM4 2 fibre 2 m kabel