Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
HP X130 10G SFP+ LC SR Transceiver

Hewlett Packard Enterprise HP X130 10G SFP+LC SR Transceiver

Varenr: JD092A
Lagerstatus: Forventet på lager 07.01.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
18 932,-  inkl. mva
Fra 573,-/mnd (57 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC SR Transceiver. PCI-buss: SFP+, Dataoverføringshastighet (maks): 10000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Maksimal overføring avstand: 300 m, Fiber cable diameters supported: 50/125


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel