Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
HP - SFP+ transceivermodul - LC multimodus - opp til 220 m - 1310 nm - for HP E4800-24G-SFP

Hewlett Packard Enterprise HP - SFP+ transceivermodul - LCmultimodus - opp til 220 m - 1310 nm - for HP E4800-24G-SFP

Varenr: JD093A
Lagerstatus: Forventet på lager 31.12.2016
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
25 086,-  inkl. mva
Fra 759,-/mnd (55 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Hewlett Packard Enterprise X130 10G SFP+ LC LRM Transceiver. PCI-buss: SFP+, Dataoverføringshastighet (maks): 10000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Maksimal overføring avstand: 220 m, Bølgelengde: 1310 nm, Kabeltype: Multi-mode. Bredde: 13,4 mm, Dybde: 56,5 mm, Høyde: 8,5 mm


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel