Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
FlexFabric 7900 2-port 100GbE CXP/ 6-port 40GbE QSFP+/ 4-port 10GbE SFP+ FX TAA-compliant Module

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 7900 2-port 100GbECXP/ 6-port 40GbE QSFP+/ 4-port 10GbE SFP+ FX TAA-compliant Module

Varenr: JH128A
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
174 797,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 7900 2-port 100GbE CXP/6-port 40GbE QSFP+/4-port 10GbE SFP+ FX TAA-compliant. Ethernet LAN dataoverføringshastigheter: 100000 Mbit/s. Fiber optic connector: LC, MPO. Kompatibilitet: HP FlexFabric 7900. Strømforbruk: 121 W. ISV-sertifiseringer: TAA


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel