Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
FlexFabric 7900 2-port 100GbE CXP/ 6-port 40GbE QSFP+/ 4-port 10GbE SFP+ FX Module

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 7900 2-port 100GbECXP/ 6-port 40GbE QSFP+/ 4-port 10GbE SFP+ FX Module

Varenr: JH002A
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
174 681,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise FlexFabric 7900 2-port 100GbE CXP/6-port 40GbE QSFP+/4-port 10GbE SFP+. Ethernet LAN dataoverføringshastigheter: 100000 Mbit/s. Fiber optic connector: LC, MPO. Kompatibilitet: HP FlexFabric 7900. Strømforbruk: 121 W

Inkludert i leveransen
    (1) FlexFabric 7900 2-port 100GbE CXP/6-port 40GbE QSFP+/4-port 10GbE SFP+ FX Module


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel