Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Alcatel-Lucent 7x50 1-port 100GBase SR10 CFP multimodus 100 m MPO-kontakt-tranceiver.

Hewlett Packard Enterprise Alcatel-Lucent 7x50 1-port 100GBaseSR10 CFP multimodus 100 m MPO-kontakt-tranceiver.

Varenr: JL154A
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
139 340,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise A-Lu 7x50 100G SR10 CFP. PCI-buss: CFP, Dataoverføringshastighet (maks): 100000 Mbit/s, Fiber optic connector: MPO. Maksimal overføring avstand: 100 m, Bølgelengde: 850 nm, Kabeltype: Multi-mode. ISV-sertifiseringer: MSA. Antall inkluderte produkter: 1 pcs

Inkludert i leveransen
    (1) Alcatel-Lucent 7x50 1-port 100GBASE SR10 CFP multimodus 100 m MPO kontakt-transceiver


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel