Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Hewlett Packard Enterprise
Alcatel-Lucent 7x50 1-port 1000BASE-LX SFP enkelmodus 10km LC kontakt-transceiver

Hewlett Packard Enterprise Alcatel-Lucent 7x50 1-port 1000BASE-LXSFP enkelmodus 10km LC kontakt-transceiver

Varenr: JL159A
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
8 130,-  inkl. mva
Fra 245,-/mnd (71 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo
Produktbeskrivelse

Hewlett Packard Enterprise A-Lu 7x50 1000BASE-LX SFP. PCI-buss: SFP, Dataoverføringshastighet (maks): 1000 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Maksimal overføring avstand: 10000 m, Bølgelengde: 1310 nm, Kabeltype: Single-mode. Bredde: 1,34 cm, Dybde: 5,65 cm, Høyde: 8,5 mm. ISV-sertifiseringer: MSA. Antall inkluderte produkter: 1 pcs

Inkludert i leveransen
    (1) Alcatel-Lucent 7x50 1-port 1000BASE-LX SFP enkelmodus 10 km LC kontakt-transceiver


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel