Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
SFP+ Module Multi Mode Fiber 10GbE LC

FUJITSU SFP+ Module Multi ModeFiber 10GbE LC

Varenr: S26361-F3986-L3
Leverandørlager: 2 stk på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
4 824,-  inkl. mva
Fra 200,-/mnd (44 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

SFP+ Module Multi Mode Fiber 10GbE LC


S26361-F3986-L3

SFP+ module 10Gb Ethernet for multi mode fiber with LC connector (jack) for Fujitsu PRIMERGY BX400/BX900 10Gb LAN connection blades, 1Gb LAN connection blades with 10Gb SFP+ uplink and the Fujitsu 10GbE Server Adapter D2755.
For multi-mode short-range fiber optic cables up to 300m.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel