Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
PCNA SFP+ MMF MODUL FOR OCE14102                     IN CTLR

FUJITSU PCNA SFP+ MMF MODULFOR OCE14102 IN CTLR

Varenr: S26361-F5250-L110
Lagerstatus: Forventet på lager 31.12.2016
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
4 905,-  inkl. mva
Fra 200,-/mnd (45 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

SFP Transceivers are compliant with the Multi-Source Agreement (MSA) ensuring compatibility with a wide range of networking equipment. Select your choice or Copper or Fiber versions that support Fast Ethernet and Gigabit Ethernet speeds.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel