Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FIBER CABLE OM3. MMF. LC/LC 5M S26361-F3986-L500 BTOP

FUJITSU FIBER CABLE OM3. MMF.LC/LC 5M S26361-F3986-L500 BTOP

Varenr: 38025029
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
488,-  inkl. mva
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel