Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FC SFP+ SMF 16GB LC 10KM BROCA S26361F3873L216 BTOP

FUJITSU FC SFP+ SMF 16GBLC 10KM BROCA S26361F3873L216 BTOP

Varenr: 38041265
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 89,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
21 963,-  inkl. mva
Fra 663,-/mnd (56 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel