Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FC-CABLE SMF 10M LC/LC . CABL

FUJITSU FC-CABLE SMF 10M LC/LCCABL

Varenr: D:FCKAB-SM-C10L-L
Lagerstatus: Forventet på lager 06.01.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
314,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Fujitsu LC-LC, 10m. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann. Kabellengde: 10 m


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel