Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FC-Cable OM4 MMF 50m LC/LC

FUJITSU FC-Cable OM4 MMF 50mLC/LC

Varenr: D:FCKAB-OM4-C50L-L
Lagerstatus: Forventet på lager 23.12.2016
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
819,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

FC-Cable OM4, MMF, 50m, LC/LC


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel