Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
FUJITSU
FC-CABLE OM3 MMF 50M LC/LC . CABL

FUJITSU FC-CABLE OM3 MMF 50MLC/LC . CABL

Varenr: D:FCKAB-OM3-C50L-L
Lagerstatus: Forventet på lager 07.01.2017
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
603,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Fujitsu FC MMF 50m, LC/LC. Tilkobling 1: LC, Tilkobling 2: LC, Kjønnstype: Mann/Mann. Kabellengde: 50 m


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel