Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
MINI GBIC (SFP) MODULE 155 GBPS 20KM TX1310NM/ RX1550NM  IN ACCS

DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE155 GBPS 20KM TX1310NM/ RX1550NM IN ACCS

Produktinfo

Digitus DN-81103. PCI-buss: mini-GBIC, Dataoverføringshastighet (maks): 155 Mbit/s, Fiber optic connector: LC. Maksimal overføring avstand: 20000 m, Bølgelengde: 1310 nm


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel