Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
MEDIA CONV SINGLEM UP TO 60KM 10/ 100BASE-TX TO 100BASE-FX      IN ACCS

DIGITUS MEDIA CONV SINGLEM UPTO 60KM 10/ 100BASE-TX TO 100BASE-FX IN ACCS

Varenr: DN-82022_60
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
690,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

The perfect converter solution for various fiber media

DIGITUS Media Converter, Singlemode, BiDi, WDM, 10/100Base-TX to 100Base-FX, Tx1310nm / Rx1550nm SC connector, Up to 60km

The media converters from DIGITUS® are the ideal solution for the migration of copper and fiber network signals. From now on, you are able to access the fiber technology and transfer network signals over several kilometers without renewing your whole network infrastructure. The huge variety of products fulfil your individual needs. The intiutive operation guarantees a quick and easy installation. Years of experience and a wide range of products lets DIGITUS® become a reliable partner for your network.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel