Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
FO SPLICE BOXEQUIPPED FIBRE OPTIC SC OM2 ACCS

DIGITUS FO SPLICE BOXEQUIPPED FIBREOPTIC SC OM2 ACCS

Produktinfo

Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped, 24x SC duplex, incl. PG 16 Screw, Splice Cassette Color Pigtails Singlemode


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel