Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
FIBER OPTIC PATCHCORD OM4 70M J:YELLOW H:GREEN MULTIM 50/125 CABL

DIGITUS FIBER OPTIC PATCHCORD OM470M J:YELLOW H:GREEN MULTIM 50/125 CABL

Varenr: DK-2566-70/4
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
4 717,-  inkl. mva
Fra 201,-/mnd (42 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

The DIGITUS MPO patch cable allows datarates of 40 Gb/s or 100 Gb/s and is the answer of the Ø3,0 mm needed growing bandwidths of datacenters. The standardized IEC61754-7 and TIA/EIA 604-5 MPO plug guaranteed the best performance in the whole network and is hardly larger than an standard RJ45 plug. The excellent damping and the compact design makes this patchcord to the first choice, if we talk about bandwidth and performance. The DIGITUS® MPO patch cables are available as OS2 Singlemode, OM2, OM3 and OM4 Multimode Version in various lengths up to 100 meters.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel