Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
FIBER OPTIC PATCH CORD. LC-LC GR CABL

DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CORD.LC-LC GR CABL

Varenr: DK-2533-01-4
Leverandørlager: 5+ på lager(sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
84,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

- Duplex cable
- LSOH
- Connector with ceramic ferrule
- Cable diameter 3mm
- Single packed with test-report
- Connector 1: LC
- Connector 2: LC
- Cable type: I-VH 2G50/125µ
- Fiber class: OM4
- Mode: Multimode
- Color cable: aqua color
- Boot: single-color
- Fiber diameter: 50/125µ
- Number of connectors side 1: 2
- Number of connectors side 2: 2
- Cable diameter: 3mm
- Cable jacket: LSOH
- Length: 1m
- Packaging: DIGITUS Polybag


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel