Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
FIBER OPTIC PATCH C LC/LC 5M SINGLEM 09/125 CABL

DIGITUS FIBER OPTIC PATCH CLC/LC 5M SINGLEM 09/125 CABL

Varenr: DK-293LCA3LCA-05
Leverandørlager: 1 stk på lager(sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
121,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

- Duplex cable
- LSOH
- Connector with ceramic ferrule
- Cable diameter 3mm
- Single packed with test-report
- Connector 1: LC (APC)
- Connector 2: LC (APC)
- Cable type: I-VH 2E9/125µ
- Fiber class: OS1
- Mode: Singlemode
- Color cable: yellow
- Boot: single-color
- Fiber diameter: 9/125µ
- Cable diameter: 3mm
- Cable jacket: LSOH
- Length: 5m
- Packaging: DIGITUS Polybag


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel