Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
FIBER OPT PATCH C ST/SC OM2 7M MULTIM 50/125 CABL

DIGITUS FIBER OPT PATCH CST/SC OM2 7M MULTIM 50/125 CABL

Varenr: DK-2512-07
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
166,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Fiber Optic Patch Cord, ST to SC, Multimode, OM2, 50/125 µ, Duplex Length 7m


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel