Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
DIGITUS MTP/ MPO-CASETTE OM4 . ACCS

DIGITUS DIGITUS MTP/ MPO-CASETTE OM4ACCS

Varenr: DN-96312-12
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 641,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

- Housing out of sheet steel
- Equipped with Fan-out cable OM4
- 1x12xSC, 6xSC dpx
- Color: black


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel