Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS, 80KM, 1550NM          IN ACCS

DIGITUS DIGITUS MINI GBIC (SFP)MODULE 1.25 GBPS, 80KM, 1550NM IN ACCS

Varenr: DN-81002
Leverandørlager: 1 stk på lager(sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
635,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

The Plug and Play Fiber Connection

DIGITUS 1.25 Gbps SFP Module, Up to 80km, Singlemode, LC Duplex Connector 1000Base-LX, 1550nm

The DIGITUS mini GBIC (SFP) Transceiver Modules offer highest Quality and Reliability. Wether from Switch to Switch, Converter to Switch, Converter to Converter or any else application: The wide product range of DIGITUS Modules makes possible a flexible usage of the Fiber Technology. The Conformity to the MSA (Multi Source Agreement) Standard ensures a Compatibility to third party Manufacturers.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel