Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS, 20KM, TX1550NM/ RX1310NM IN ACCS

DIGITUS DIGITUS MINI GBIC (SFP)MODULE 1.25 GBPS, 20KM, TX1550NM/ RX1310NM IN ACCS

Varenr: DN-81004
Leverandørlager: 1 stk på lager(sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
490,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Digitus DN-81004. PCI-buss: mini-GBIC, Dataoverføringshastighet (maks): 1250 Mbit/s, Fiber optic connector: SFP. Maksimal overføring avstand: 20000 m, Bølgelengde: 1310 nm


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel