Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
DIGITUS MINI GBIC (SFP) MODULE 1.25 GBPS 0.55KM 850 NM          IN ACCS

DIGITUS DIGITUS MINI GBIC (SFP)MODULE 1.25 GBPS 0.55KM 850 NM IN ACCS

Varenr: DN-81000
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
220,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Digitus mini GBIC (SFP) Module. PCI-buss: SFP, Fiber optic connector: LC, Nettverksstandard: IEEE 802.3z. Maksimal overføring avstand: 550 m, Bølgelengde: 850 nm, Kabeltype: Multi-mode. Driftsspenning: 3,3 V


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel