Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
DIGITUS FO SPLICE BOXEQUIPPED FIBRE OPTIC SC OM2 ACCS

DIGITUS DIGITUS FO SPLICE BOXEQUIPPEDFIBRE OPTIC SC OM2 ACCS

Varenr: DN-96322
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 269,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped, 24x SC duplex, incl. PG 16 Screw, Splice Cassette Color Pigtails Singlemode


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel