Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
DIGITUS FO SPLICE BOXEQUIPPED FIBRE OPTIC LC OM2 ACCS

DIGITUS DIGITUS FO SPLICE BOXEQUIPPEDFIBRE OPTIC LC OM2 ACCS

Varenr: DN-96332
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 302,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Fiber Optic Sliding Splice Box, 1U, Equipped 24x LC duplex, incl. M25 Screw, Splice Cassette OM2 Color Pigtails, Adapter

- Completely prefabricated, fiber pigtails exposed and inserted into the splice cassette(s)
- Colored pigtails
- Couplers with zirconia ceramic ferrule
- Couplers in polymer housing
- Carrier housing made of 1.0 mm sheet steel, varnished
- 1 height unit (44.45 mm)
- 483mm width (19")
- 280mm depth
- M20/M25 screw, cassette, cassette cover and strain relief included
- Sliding


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel