Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
DIGITUS COLORED PIGTAILS 2M SC OM2 50/125 , SIMPLEX CABL

DIGITUS DIGITUS COLORED PIGTAILS 2MSC OM2 50/125 , SIMPLEX CABL

Varenr: DK-25221-02
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
252,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

DIGITUS SC Fiber Pigtail , Loose Buffer, 50/125 µ

DIGITUS SC Fiber Pigtail , Loose Buffer, 50/125 µ, 12 Pcs., Color code DIN IEC 304 Length 2m, Class OM2
The DIGITUS® Fiber Optic Colored Pigtails are available as LC Simplex, SC Simplex and ST Simplex version and offer with the classes OS2, OM2, OM3 and OM4 best performance and link quality for your network. The connector conforms acc. IEC 61754-4 2002 and is equipped with a Zirconia ceramic ferrule. The colored buffers are color coded according to IEC 304 (white, violet, turquoise, black, red, pink, orange, gray, green, yellow, brown, blue).


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel