Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
DIGITUS COLORED PIGTAILS 2M LC OM3 50/125 SIMPLEX CABL

DIGITUS DIGITUS COLORED PIGTAILS 2MLC OM3 50/125 SIMPLEX CABL

Varenr: DK-25332-02/3
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
293,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

- LC simplex pigtail, OM3 50/125 µ 2m
- Standard connector acc. IEC 61754-4 2002
- Operating temperature: -25°C ... +80°C
- Storage temperature: -20°C ... +65°C
- Insertion loss MM PC: max. 0,4dB
- Return loss MM PC: > 25dB
- Zirconia ceramic ferrule
- Secondary coating dimensions: Ø 0,9 ± 0,1mm
- Primary coating: Acrylate; Ø 250± 15µm
- Semi-tight buffer
- Colored buffer, according to IEC 304 in the colors white, violet, turquoise, black, red, pink, orange, gray, green, yellow, brown, blue
- 12 pcs in package


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel