Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

Marcus og Martinus

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
Produktet er ikke lenger i vårt sortiment. Ta kontakt om du trenger hjelp til å finne et erstatningsprodukt.
DIGITUS
CISCO-COMP SFP MODULE TO 20KM SINGLEM LC DUPLEX                IN ACCS

DIGITUS CISCO-COMP SFP MODULE TO20KM SINGLEM LC DUPLEX IN ACCS

Produktinfo

CISCO-compatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 20km, Singlemode, LC Duplex Connector, 1000Base-LX, 1310nm

The DIGITUS mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wether from switch to switch, converter to switch, converter to converter or any else application: The wide product range of DIGITUS modules makes possible a flexible usage of the fiber technology. The conformity to the MSA (Multi Source Agreement) standard ensures a compatibility to third party manufacturers.

Package Content
- SFP module


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel