Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DIGITUS
CISCO-COMP SFP MODULE TO 550M SINGLEM LC DUPLEX                IN ACCS

DIGITUS CISCO-COMP SFP MODULE TO550M SINGLEM LC DUPLEX IN ACCS

Varenr: DN-81000-02
Leverandørlager: 3 stk på lager(sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
267,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

CISCO-kompatible 1.25 Gbps SFP Module, up to 550m Multimode, LC Duplex Connector, 1000Base-SX, 850nm
The plug and play fiber connection
- The Plug & Play fiber optic link enables quick installation
- Sends data in high quality and additionally provides excellent reliability
- Distance up to 0,55km at a maximum data rate of 1.25Gbps
The DIGITUS® mini GBIC (SFP) transceiver modules offer highest quality and reliability. Wether from switch to switch, converter to switch, converter to converter or any else application: The wide product range of DIGITUS® modules makes possible a flexible usage of the fiber technology. The conformity to the MSA (Multi Source Agreement) standard ensures a compatibility to third party manufacturers.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel