Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
X2 10GBASE-ER,  SC, 1550nm, 40km, Single-Mode,  transceiver

DELTACO X2 10GBASE-ER, SC, 1550nm,40km, Single-Mode, transceiver

Varenr: X2-C00004
Leverandørlager: 1 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 49,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
9 701,-  inkl. mva
Fra 293,-/mnd (66 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel