Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP+ HP X132 10G, LC,LRM Transceiver,  1310nm, 220m, Multi-Mode

DELTACO SFP+ HP X132 10G,LC,LRM Transceiver, 1310nm, 220m, Multi-Mode

Varenr: SFP-HP020
Leverandørlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
2 971,-  inkl. mva
Fra 201,-/mnd (22 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel