Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
SFP 1000Base-SX,  LC, 850nm, 550m, Multi-Mode

DELTACO SFP 1000Base-SX, LC, 850nm,550m, Multi-Mode

Varenr: SFP-C0003
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
228,-  inkl. mva
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel