Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
Fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 5m

DELTACO Fiberkablage SC - SC, duplex,multimode 5m

Varenr: FB-55
Leverandørlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
145,-  inkl. mva
Kjøp
Tilbehør
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 1m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-51
113,-
Kjøp
DELTACO  CABLE FIBER SC-SC DUPLEX MULTIMODE 2M
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-52
117,-
Kjøp
DELTACO  KABEL FIBEROPTIK ST - ST, DUPLEX, MULTIMODE 5.0M
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-35
130,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 3m
DELTACO
Leverandørlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-53
131,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, singelmode 5m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-55S
140,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage MTRJ - SC, duplex, multimode 5m
DELTACO
Leverandørlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-75
144,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage ST - SC, duplex, multimode 5m
DELTACO
Leverandørlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-45
146,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 7m
DELTACO
Leverandørlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-57
146,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode, 5m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: LCSC-5S
149,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC 50/125 duplex multimode 5m
DELTACO
Leverandørlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-25
150,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 5m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: LCSC-5M
150,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 5m
DELTACO
Leverandørlager: 4 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: LCLC-5S
165,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - LC, duplex, multimode, 5m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: LCLC-5M
171,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 10m
DELTACO
Leverandørlager: 3 stk tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-510
182,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 15m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-515
207,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, multimode 25m
DELTACO
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Varenr: FB-525
290,-
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel