Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DELTACO
Fiberkablage LC - LC, duplex, multimode,  2m

DELTACO Fiberkablage LC - LC, duplex,multimode, 2m

Varenr: LCLC-2M
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 39,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
144,-  inkl. mva
Kjøp
Tilbehør
DELTACO  CABLE FIBER SC-SC DUPLEX MULTIMODE 2M
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-52
116,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC 50/125 duplex multimode 2m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-22
121,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage ST - SC, duplex, multimode 2m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-42
122,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage ST - ST, duplex, multimode 2m
DELTACO
Leverandørlager: 10+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-32
124,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage SC - SC, duplex, singelmode 2m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: FB-52S
124,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - SC, duplex, multimode, 2m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: LCSC-2M
128,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - SC, duplex, singlemode, 2m
DELTACO
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Varenr: LCSC-2S
133,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - LC, duplex, multimode, 1m
DELTACO
Leverandørlager: 2 stk på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Varenr: LCLC-1M
135,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage MTRJ - SC, duplex, multimode 2m
DELTACO
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Varenr: FB-72
139,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - LC, duplex, singlemode, 2m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: LCLC-2S
144,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - LC, duplex, multimode, 3m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: LCLC-3M
153,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - LC, duplex, multimode, 5m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: LCLC-5M
170,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - LC, duplex, multimode, 7m
DELTACO
Leverandørlager: 5+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: LCLC-7M
179,-
Kjøp
DELTACO  Fiberkablage LC - LC, duplex, multimode, 10m
DELTACO
Leverandørlager: 20+ tilgjengelig (sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Varenr: LCLC-10M
204,-
Kjøp


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel