Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DELL
Networking Transceiver SFP+10Gb

DELL Networking Transceiver SFP+10Gb

Varenr: 407-BBOP
Leverandørlager: 3 stk på lager(sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
10 347,-  inkl. mva
Fra 312,-/mnd (65 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Dell Networking Transceiver, SFP+, 10GbE, LR, 1310nm Wavelength, 10km Reach
The Dell™ Networking 10 GBASE-SFP+ transceiver provides 10GbE connectivity up to 10km. For use in qualified Dell Networking switches.

Compatibility
This product is compatible with the following systems:
- NETWORKING N4000 N4032;
- NETWORKING N4000 N4032F;
- NETWORKING N4000 N4064;
- NETWORKING N4000 N4064F;
- NETWORKING N-SERIES N2024;
- NETWORKING N-SERIES N2024P;
- NETWORKING N-SERIES N2048;
- NETWORKING N-SERIES N2048P;
- NETWORKING N-SERIES N3024;
- NETWORKING N-SERIES N3024F;
- NETWORKING N-SERIES N3024P;
- NETWORKING N-SERIES N3048;
- NETWORKING N-SERIES N3048P;
- PowerConnect 5524;
- PowerConnect 5524P;
- PowerConnect 5548;
- PowerConnect 5548p;
- PowerConnect 6224;
- PowerConnect 6224F;
- PowerConnect 6224P;
- PowerConnect 6248;
- PowerConnect 6248P;
- PowerConnect 7024;
- PowerConnect 7024F;
- PowerConnect 7024P;
- PowerConnect 7048;
- PowerConnect 7048P;
- PowerConnect 7048R;
- PowerConnect 8100.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel