Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
NETWORKING 10GBE XFP TRANSCEIVER SR/SW - KIT          IN EXT

DELL NETWORKING 10GBE XFP TRANSCEIVERSR/SW - KIT IN EXT

Varenr: 407-10949
Lagerstatus: Ingen på lager for øyeblikket
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
8 687,-  inkl. mva
Fra 262,-/mnd (69 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

Dell™ Long-wavelength XFP Optical Transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with XFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features LC connector.It provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power and transceiver supply voltage. This product has been tested and validated on Dell™ systems to ensure it will work with your computer and is compatible with Dell™ PowerConnect™ switch. It is supported by Dell™ Technical Support when used with a Dell system.

Compatible with
- PowerConnect


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel