Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Black Friday

Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DELL
Networ_ Tranceiver SFP__ 10GbE_ ER 1550nm Wavelength_ 40km Reach_ Cust Kit

DELL Networ_ Tranceiver SFP__ 10GbE_ER 1550nm Wavelength_ 40km Reach_ Cust Kit

Varenr: 407-BBOV
Lagerstatus: Forventet på lager 13.12.2016
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
33 830,-  inkl. mva
Fra 1.019,-/mnd (54 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint. The Dell networking 10GBase SFP+ transceiver provides 10GbE connectivity.

Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.

Compatibility
This product is compatible with the following systems:
DELL NETWORKING N-SERIES N2024
DELL NETWORKING N-SERIES N2024P


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel