Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DELL
Dell Networking Transceiver SFP 1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit

DELL Dell Networking Transceiver SFP1000BASE-SX 850nm Wavelength 550m Reach - Kit

Varenr: 407-BBOR
Leverandørlager: 2 stk på lager(sendes normalt etter 3-4 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
1 941,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

The Dell Networking 1000BASE-SX SFP transceiver provides 1GbE connectivity up to 550m. This product is compatible with the following systems:
- Dell Networking S6000
- Dell Networking Z9500
- OptiPlex FX170


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel