Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DELL
DELL BROCADE SFP+ 10G BASE-SR TRANSCEIVER FOR BROCADE CARDS    IN ACCS

DELL DELL BROCADE SFP+ 10GBASE-SR TRANSCEIVER FOR BROCADE CARDS IN ACCS

Varenr: 407-10277
Leverandørlager: 3 stk på lager(sendes normalt etter 4-6 arbeidsdager)
Frakt: 79,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
5 262,-  inkl. mva
Fra 201,-/mnd (50 mnd)
Utsett betalingen i 4-6 mnd
Velg finansiering i kassen
Kjøp
Produktinfo

The Dell™ SFP+ transceiver delivers fiber connectivity to extend the range of your network. This hot-pluggable transceiver with SFP (Small Form Factor Pluggable) footprint features a duplex LC connector.

Additionally, it provides a unique enhanced digital diagnostic monitoring interface, which allows real-time access to device operating parameters such as transceiver temperature, laser bias current, transmitted optical power, received optical power, and transceiver supply voltage.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel