Kontakt oss   |   Support   |   Salgsvilkår   |   FAQ - ofte stilte spørsmål   |   Hvordan handle   |   Sikkerhet   |   Om oss   |   Ledig stilling


Rabattkoder

 

 

 

Test av norske nettbutikker

 


Du er her // Forsiden // //
DELL
5M LC-LC Multimode Optical DELL UPGR

DELL 5M LC-LC Multimode OpticalDELL UPGR

Varenr: 470-AAYU
Lagerstatus: Forventet på lager 17.12.2016
Frakt: 89,- Sjekk din fraktpris
Frakt
Fyll inn postnummer og klikk
knappen for å vise fraktpriser
  Vis priser
392,-  inkl. mva
Kjøp
Produktinfo

Transfer data at high speeds with the Multimode LC/LC Fiber Cable from Dell™. This cable features LC connectors at both the ends. It measures 16.4 feet in length, and is ideal for applications where minimum signal loss is an important consideration. This product has been tested and validated on Dell™ systems. It is supported by Dell™ Technical Support when used with a Dell™ system.


Varer som er tilgjengelig på lager, sendes normalt innen 5 dager. Bildet kan avvike fra produktet. Vi tar forbehold mot trykkfeil og endringer av priser og spesifikasjoner uten varsel